AV Özel Bakım Serisi

 

 

ALOE VERA ACİL DURUM SPREYİ

Kullanıcılardan şu sonuçlar alınmıştır:

• % 100’ü cilt tahrişlerinin azaldığını onaylıyor.*
• % 100’ü bu spreyin kaşıntıyı dindirdiğini onaylıyor.*
• % 100’ü cildi rahatlattığını onaylıyor.

 

 

LR Aloe Vera Acil Durum Spreyi, % 83 Aloe Vera, calendula, papatya, civan perçemi, ada çayı, propolis, aynı safa, zencefil ve çarkıfelek gibi 12 doğal şifalı bitkiden oluşan içeriğiyle cildin kendisini yenilemesine yardımcı olur.
Hassas ciltler için rahatlatıcı, dinlendirici ve serinlik verici bir etkiye sahiptir.
Güneş yanığı veya böcek sokmalarında, tahriş olmuş ciltlerde, hafif açık yaralanmalarda yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkisi bulunmaktadır.Çarpma, düşme, şişme ve morarmalarda etkilidir.Cildi anında nemlendirir ve dokunulduğunda hissedilen hassasiyet belirgin şekilde azalır.Traşa bağlı cilt tahrişlerinde rahatlatıcı ve serinletici etki sağlar.

Aloe Vera Konsantre Krem

• Cildin optimum şekilde nemlendirilmesi ve elastikiyetinin iyileştirilmesi için.
• % 90 saf aloe vera jeli
• Hoş bir serinletici his sağlar.

Bu çok amaçlı cilt bakım ürünü, neredeyse bozulmamış kıvamı ve formuyla aloe vera yapraklarından elde edilen jel konsantresidir. Esnek, taze bir cilt görünümü
yaratır ve tahriş olmuş, nem miktarı az cilde maksimum nemlendirme sağlar.

% 90 aloe vera içeriğiyle hoş bir serinletici his oluşturur.

Hedef Grup

Tahriş olmuş, nem miktarı az cilt için.

Aloe Vera Propolisli Krem

• Balmumu özü içeren zengin içerikli bakım
• Yoğun nemlendirme sağlar.
• Cildi eşit oranda rahatlatır ve ciltteki gerginliği alır.

Hedef Grup
Kuru ve özel bakım gerektiren cilt için.


Bu çok amaçlı cilt bakım ürünü cilde yoğun nem takviyesi sağlayan zengin içerikli bir kremdir ve aynı zamanda cildin gerginliğini alarak cildi rahatlatır. % 79 aloe vera ve propolis (doğal balmumu özü) içerir.
Propolis, arıların ürettiği reçineli bir maddedir. Arı kovanının iç yüzeyinde biriktirilen ve küçük açıklıkları ve yarıkları kapatmaya yarayan bir yapı malzemesi olarak kullanılır.
Aloe Vera jeliyle mükemmel şekilde harmanlanmış propolis, özellikle kuru ve bakım gerektiren ciltte iyi etki yaratır.
Propolis, büyük oranda tomurcuklar ve ağaçlardan elde edilen tabi reçineden meydana gelir. Bunun dışında arı kovanında, polenlerden, eterli yağlardan, eser
elementlerden ve vitaminlerden oluşur.


Aloe Vera Box Set

1- Yara, yanık, carpma, vurma, burkulma, morarma : Sprey, konsantre ve propolis kremlerini bu sırayla istenen ve ihtiyaç duyulan sıklıkta kullanılır.

2- Kaşıntı, sinek ısırmasi, cilt alerjisi : Sprey ve konsantre krem yeterlidir. İstenen sıklıkta kaşıntıyı gidermek icin kullanılır.

3- Nasırlarda, topuk çatlaklarında : Gece yatmadan önce sprey, konsantre ve propolis kremlerini sırasıyla nasırlı yada çatlak bulunan topuk bölgesine uygulanıp sonra çorap giyilerek yatılır.

4- Uçuklarda : Propolis krem uçuklu bölgeye sıkça sürülür, özellikle uçuk çıkacağını hissettiğinizde uygularsanız çıkmadan söndürebilirsiniz.

5- Hemoroid : Konsantre krem, jel alüminyum folyoya sıkılır ve fitil şeklinde rulo yapılıp buzlukta dondurulur ve sonra fitil olarak kullanılır.

6- Cilt lekeleri, sivilce izleri, güneş ve hamilelik lekeleri : Sprey ve konsantre krem yalnızca geceleri olmak kaydıyla bu sırayla sürülüp yatılır.

7- Ayak mantarı, tırnak mantarı : Microsilver ayak kremi öncesinde sprey kullanılır.

8- Hafif egzamalarda : Propolis krem cok iyileştiricidir. Özellikle eller su ve sabunla yada soğukla temas ettikten sonra propolisli kremi kullanmak çok etkilidir.

9- Sedef hastalığı : Sprey, konsantre ve propolis kremleri bu sırayla kullanarak büyük ilerleme kaydeden çok sayıda insan var.

10- Pişiklerde : Propolis krem pişik kremi olarak kullanilabilir.

11- Yüz veya vücuttaki kılcal damarlar : Konsantre kremi soğutup uygulamak oldukça etkilidir.

12- El Kremi olarak: Propolis krem özellikle aşırı kuruluk problemi olan eller için uygundur.

13- Saç dibi egzamaları: Microsilver şampuanla birlikte duş sonrasi saç diplerine sprey kullanmak da çok etkili ve rahatlatıcıdır.

Kullanıcılar:
Her evde ve her yerde yanlarında mutlaka olması gerektiğini ve birçok sorunu bu setle iyileştirebildiklerini söylüyorlar.

7/24 Whatsapp üzerinden danışma hattı 0533 461 6520