Aloe Vera Box Set

. Yara, yanık, carpma, vurma, burkulma, morarma : Sprey, konsantre ve propolis bu sırayla istenen ve ihtiyaç duyulan sıklıkta kullanılır.
. Kaşıntı, sinek ısırmasi, cilt alerjisi : Sprey ve konsantre yeterlidir.İstenen sıklıkta kaşintıyı gidermek icin kullanılır.
. Nasırlarda, topuk çatlaklarında : Gece yatmadan önce sprey, konsantre ve propolis sırasiyla nasirli yada catlak bulunan topuk bolgesine uygulanip sonra corap giyilerek yatilir.
. Ucuklarda : Propolis krem uçuklu bölgeye sıkca sürülür, özellikle uçuk çıkacağını hissettiğinizde uygularsanız çıkmadan söndürebilirsiniz.
. Hemoroid : Konsantre jel alüminyum folyoya sıkılır ve fitil seklinde rulo yapilip buzlukta dondurulur ve sonrs fitil olarak kullanilir.
. Cilt lekeleri, sivilce izleri, güneş ve hamilelik lekeleri : Sprey ve konsantre yalnızca geceleri bu sırayla sürülüpp yatılırr.
. Ayak mantarı, tırnak mantarı : Microsilver ayak kremi öncesinde Sprey kullanılır.
. Hafif egzamalarda : Propolis krem cok iyileştiricidir. Özellikle eller su ve sabunla yada soğukla temas ettikten sonra propolisli kremi kullanmak cok etkilidir.
. Sedef hastaligi : Sprey, konsantre ve propolisi bu sırayla kullanarak büyük ilerleme kaydeden çok sayıda insan var.
. Pişiklerde : Propolis pişik kremi olarak kullanilabilir.
. Yüz veya vücuttaki kılcal damarlar : Konsantreyi soğutup uygulamak oldukça etkilidir.
. El Kremi olarak : Propolis özellikle aşırı kuruluk problemi olan eller icin uygundur.
. Saç dibi egzamalari : Microsilver şampuanla birlikte duş sonrasi saç diplerine sprey kullanmak da çok etkili ve rahatlatıcıdır.

7/24 Whatsapp üzerinden danışma hattı 0533 461 6520