KAZANÇ SİSTEMİ
LR da sadece kullanıcı olarak ürünleri indirimli olarak alabilirsiniz ve yaşamınızda zaten kullandığınız ürünleri 1. sınıf LR ürünlerini tercih ederek daha sağlıklı ve kaliteli olarak kullanabilirsiniz.

LR' a İş Ortağı olarak aldığınız indirimli ürünleri %40 kar ile satış da yapabilirsiniz. Örneğin; 100 tl ye aldığınız ürünü 140 tl ye satabilirsiniz. Bu sizin net karınızdır. Bu oran her üründe aynıdır.

Aylık olarak satış yapma veya ürün alma zorunluluğunuz yoktur. İsterseniz müşteri olarak kalabilir ve indirimli olarak sadece ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam edebilirsiniz.

Sadece satış yaparak değil, ekip kurarak da para kazanabilirsiniz. Eğer etrafınızda sizin gibi bu işi yapmak isteyen arkadaşlarınız varsa ve onları LR’ a İş Ortağı yaparsanız, LR size onların toplam satışı, hatta ekibiniz ekiplerinin toplam satışı üzerinden belli oranda bir prim öder. Bu primleri size LR öder, İş Ortakları üzerinden kazanç sağlamazsınız ve onların kazandıklarından kazanç elde etmezsiniz.

Ekibiniz ne kadar büyürse, satış hacminiz de artacağından, alacağınız prim de sürekli artar.

LR ; prime ek olarak, bir ekip kurabilmeniz halinde, belirlenen puan hedeflerine geldiğinizde, size yaşam kalitenizi yükseltecek ve işinizi büyütmenize yardımcı olacak hediyeler verir.
Tablet ve cep telefonu gibi hediyelerin yanısıra, sıfır km Opel Corsa , Renault Clio , Mercedes-Benz ve Porsche şirket aracı verir. Ayrıca sizi Almanya’ya fabrika gezisine,eğitime ve tatillere gönderir.

7/24 Whatsapp üzerinden danışma hattı 0533 461 6520