Yeni Ürün

  • 25 Ekim 2016
  • Özlem Engin


NEM ÇOK Önemli !!!

LR'ın yeni ürünü Aloe Vera 24 Saat Nemlendirici Serum ile tanışın! Sahip olduğu %50 saf Aloe Vera Yaprak Jeli ve Moisture Trap™ Teknolojisi ile 24 saat boyunca cilde en uygun nem desteğini sağlar ve cilde nemi hapseder. Cilt daha fazla elastikiyet, canlılık ve tüm gün boyunca taze bir görünüm kazanır.

Aloe Vera 24 Saat Nemlendirici Serum Kullanım Önerisi:

Soğuk ve esintili havalarda yıpranan cildiniz için tüm günlük bakım uygulamalarınız öncesinde ön hazırlık olarak Aloe Vera 24 Saat Nemlendirici Yüz Serumu’nu kullabilirsiniz. Sabahları ve akşamları yüzünüzü yıkadıktan sonra yüzünüzün her tarafına uygulayın. Sonrasında zengin içerikli bir günlük krem veya hafif yapılı bir nemlendirici jel krem sürebilirsiniz. Vera 24 Saat Nemlendirici Serum ile tanışın! Sahip olduğu %50 saf Aloe Vera Yaprak Jeli ve Moisture Trap™ Teknolojisi ile 24 saat boyunca cilde en uygun nem desteğini sağlar ve cilde nemi hapseder. Cilt daha fazla elastikiyet, canlılık ve tüm gün boyunca taze bir görünüm kazanır.

Aloe Vera 24 Saat Nemlendirici Serum Kullanım Önerisi:

Soğuk ve esintili havalarda yıpranan cildiniz için tüm günlük bakım uygulamalarınız öncesinde ön hazırlık olarak Aloe Vera 24 Saat Nemlendirici Yüz Serumu’nu kullabilirsiniz. Sabahları ve akşamları yüzünüzü yıkadıktan sonra yüzünüzün her tarafına uygulayın. Sonrasında zengin içerikli bir günlük krem veya hafif yapılı bir nemlendirici jel krem sürebilirsiniz.

YORUMLAR

YORUM YAZ

7/24 Whatsapp üzerinden danışma hattı 0533 461 6520